Sborový dopis březen 2022 Martin Fér Út, 22. 03. 2022 - 07:49

V březnovém předvelikonočním sborovém dopise naleznete zejméná zprávy pro výroční sborovél shromáždění, které se koná v neděli 27. března. Ale také další informace a kalendář na nadcházející období.

Sborový dopis advent 2021

V adventním dopise naleznete kalendář svátečních a dalších setkání, poselství nového synodního seniora Pavla Pokorného, další pokračování článků z historie sboru, informace o tom co proběhlo, o tom, že vyšel nový evangelický zpěvník a co všechno si můžete koupit za literaturu... 

Sborový dopis březen 2020

Sborový dopis vznikal v době, kdy nás ještě nenapadlo, že může nastat něco takového jako karanténa celé republiky, zákaz shromažďování a podobně. Ani sborové shromáždění v daném termínu nebude, nicméně zprávy na něj si klidně přečtěte. O ostatním budete informováni.

Sborový dopis - březen 2014

Sborový dopis, ve kterém naleznete především zprávy pro sborové shromáždění (zprávu kazatele, kurátora, o hospodaření, nedělce, kavárničce, setkávání maminek s dětmi.) Také informaci o sborovém dni a další pozvánky.

Sborový dopis - advent 2012

Přejeme příjemné počtení a těšíme se na setkání při některém z inzerovaných setkání. Nestačí-li vám elektronická verze sborového dopisu, vězte, že tištěná je v dostatečném množství k rozebrání v kostele, nebo po vyžádání zašleme.