Informace a přihlášky v příloze.

Na tábor se přihlašujte mailem na adresu Zobrazit emailovou adresu

Otevřeno od 17 do 21:30
18:00 koncert Svatopluk
19:45 Zpívejte s námi
výstavka historických fotografií, kronik, plánů / výstavka prací výtvarného kroužku / prohlídka altánu Gloriet / prostřený stůl / Setkání

Koncert Mamáteru a jeho hostů v rámci ZUŠ Open 2024

Válka na Ukrajině a Putinovo Rusko

Srdečně zveme ke společnému čtení pašijí podle evangelisty Matouše a následující společné večeře ve stylu židovské sederové hostiny. Budeme rádi, když se níže přihlásíte, abychom tušili, kolik surovin připravit.

Zveme na výroční sborové shromáždění, které je mimo jiné příležitostí hovořit o tom, co se ve sboru děje, dávat návrhy, schvalovat hospodaření a letos rovněž volit na další šestileté období nové STARŠOVSTVO

Srdečně zveme k příjemnému společnému setkání při práci (a nepochybně i při něčem dobrém k zakousnutí). Budeme dávat dohromady zahradu a uklízet v areálu kostela. Práce dost pro každého.

Při bohoslužbách nás navštíví synodní senior Pavel Pokorný. Po bohoslužbách bude přiležitost pohořit při čaji a kávě o tématech, která vás zajímají

(husitský kostel - ulice Milady Horákové)

(Studentská 300, Penzion Fontána)

(Bétel, Vrchlického - vedle Domu dětí a mládeže Symfonie)

Štědrovečerní - odpolední - bohoslužby s hudbou nejen varhanní, zpěvem a rozsvicením svíček. V neděli od 16 hodin. Dopolední bohoslužby od 9:45 nebudou.

Anděl v televizi. Televize v kostele. V neděli 17. prosince tradiční vánoční divadlo v kostele!

Adventní koncert pěveckých sborů Mamáter a Lindušky v evangelickém kostele.

Přijďte s námi zažít hudebně komponovaný vánoční příběh - čtení z Bible prokládané (nejen) vánočními písněmi a improvizacemi.
Účinkují: Alena Hron (housle, klavír, zpěv, looper, aranže), Lukáš Janata (klavír, zpěv, aranže) a bývalí členové sboru Punkt tvořící komorní pěvecký ansámbl.