GlorietFest 2024

Várka fotek od Michael Vácha a s ní vděčnost.
Moc díky všem, kdo jste přišli a vytvořili GlorietFest 2024! Nejsou to jen vystoupení, ale pro mě hlavně Setkání. A to se snad vydařilo (dlouho do noci...)
Pravda, bez dobrého programu by to asi nebylo takové - a ten pro vás skvěle připravují Jan Patka a Petra a Michal Loučovi.
Zázemí, spoustu dobrovolníků, kuchařů, cukrářů, stavbařů, uklízečů, penězoměnců a další organizaci zajišťuje Evangelická církev v Poděbradech, ale i další spřátelení. Pominout nelze Bleskáč Josef Jelínek, protože bez něj by asi nejenom náš festival bylo daleko složitější organizovat. Stejně jako bez všech dobrovolných hasičů z okolí (Polabce, Ratenic, Pískovky), co nám půjčují věci.
Vystoupení můžeme zaplatit z dotací a proto celý výtěžek z akce může jít na dobročinný účel. Za finanční podporu patří dík především Město Poděbrady, Ministerstvo kultury České republiky, Středočeský kraj - oficiální stránka a Českobratrská církev evangelická. A Pekařství Martínek za hromadu pečiva.
Letos také díky za ještě větší propojení s festivalem LODĚBRADY 24 prostřednictvím preventivní akce "Jde o hovno" (www.ohovno.cz, ještě máte čas se zapojit!) Je to skvělý nápad. Díky Sólový Sbor (A taky je nám líto, že už tu s námi letos Vráťa nebyl.)
Co k tomu dodat? Těším se na příště, ale myslím, že do té doby bude ještě spousta příležitostí k setkání.
Díky Martin Fér
P. S. Celkový benefiční výtěžek se dozvíte, až to všechno spočítáme, ale na pár metrů zdi teras u Glorietu to snad bude 🙂