Benefiční koncert pro Tomáše

akustické gongy a jiné nástroje.

Srdečně Vás zveme na Benefiční koncert na podporu Tomáše.
Tomáš trpí na zřídkavé onemocnění ALS (Amyotrofická laterální skleróza), které se řadí mezi nevyléčitelné nemoci. Většina pacientů se dožívá od stanovení diagnózy jenom 4-6 let.
Doteď neexistuje oficiálně žádná účinná léčba. Naděj se Tomášovi naskytla v podobě nového léku v Německu. Protože je táto léčba časově i finančně náročná, rádi bychom Tomáše podpořili.
Tomášův příběh můžete zhlédnut ZDE: https://fb.watch/gOvHnWWaIU/
V předvánočním čase Vás zveme na koncert 10 velkých vysokovibračních gongů, tibetských mís a dalších léčivých hudebních nástrojů.
Koncert povede skupina Gong Sonans – gongmasterky Nikol Kozáková, Mirka Rašková, Martina Utíkalová a jako host Martina Letavajová.
V rámci koncertu se uskuteční taktéž dražba skleněného obrazu od umělkyně Dagmar Kocůrkové.
Nejde však jen o finanční podporu. Věříme, že naše setkání, naše spojení, naše přítomnost přinese novou sílu a naději do Tomášových dnů a jeho rodiny.
Vstupné za tento koncert je dobrovolný. Každý může přispět dle svých možností. Doporučená částka je 300 Kč, ale pokud budete cítit přispět méně či více, naše srdce budou šťastné.
Příspěvky se budou vybírat na místě před koncertem.
Koncert se uskuteční ve středu, 7.12. 2022 v evangelickým kostele – Českobratrské církve, Husova 141, 290 01 Poděbrady - v čase od 18:00 do 20:00 hod.
Kapacita míst je omezená, proto vás prosíme o včasný příchod.
Pro závazné přihlášení a potvrzení Vaší účasti se, prosím, přihlaste na tel. 702 992 106 nebo písemně na @email.
Pokud to cítíte, prosíme, sdílejte tuto událost mezi další Vaše přátelé.
Těšíme se na Vás!
Martina Letavajová