Noc kostelů v Poděbradech

Pátek, 25 Květen, 2018 - 18:00 do 22:00

Sborový zájezd na Mělnicko

Na letošní sborový autobusový zájezd pojedeme tentokrát do Mělníka, kde se mimo jiné zúčastníme části seniorátní rodinné neděle. Navštívíme mělnické podzemí, zámek, soutok Labe s Vltavou. Posléze se přesuneme směrem k hradu Houska, projdeme se po kokořínských hvozdech. Hlaste se mailem nebo na seznam na nástěnce u kostela.

Neděle, 27 Květen, 2018 - 08:00 do 18:00

Presbyterní konference v Poděbradech

Presbyterní konference s hosty Petrem Morée a Ivanem Štampachem bude tentokrát v Poděbradech. "Presbyterní" neznamená, že by byla jen pro presbytery, ale zváni jsou všichni, které dané téma zajímá.

Sobota, 12 Květen, 2018 - 09:00 do 12:30
Kategorie:

Podpořte hlasováním naši veřejnou sbírku na opravu Glorietu

Jednou z možností, jak nás (celkem bezbolestně) podpořit, je hlasovat pro naši veřejnou sbírku na portálu Propamátky zde: http://www.mamevybrano.cz/index.php?lnk=70 Máme číslo 179. (Žel je potřeba vyplnit několik údajů, ale to vás snad neodradí a díky vašim hlasům zvítězíme a přibude nám na opravy další částka. Hlasování prosím šiřte i mezi svými známými a HLASUJTE CELÉ RODINY :-)

Subscribe to Front page feed