GlorietFest 2021

Sobota, 18 Září, 2021 - 14:00 do 22:00
Kategorie:

Přihlašování na biblické hodiny pro děti ("náboženství")

I v letošním roce se budou konat biblické hodiny pro děti ("náboženství"). kdy se sanžíme přiměřenou formou seznámit s biblickými příběhy. Pravděpodobně budeme rozděleni do dvou skupin (mladší - 1. - 3. třída a starší 4.-6. třída). Zájemci nechť se prosím přihlásí faráři mailem či telefonicky (kontakty). Termínově to zpravidla vychází na pátek odpoledne, na bližší hodině se domluvíme podle možnosti přihlášených.

Koncert Oldřicha Janoty

Přijdťe poslechnout a oddechnout při minimalistické kytaře a vřelém zpěvu Oldřicha, který Vás bez potrvzení a razítek vezme s sebou do svého světa, který ještě stojí za to.
Pátek, 30 Červenec, 2021 - 19:00
Kategorie:

Pravidelní vysílání on-line bohoslužeb (nový systém)

V kostele bylo nainstalováno nové ozvučení a videokamera pro přímé přenosy bohoslužeb a jiných akcí. Od nynějška přímé přenosy naleznete na tomto odkazu: (můžete si jej uložit). V době, kdy přímý přenos neběží uvidíte informační okno, po spuštění přenosu vám naskočí vysílání přímo na Youtube. Stejně tak se k přenosům bohoslužeb dostanete přímo na našem kanálu Youtube (odkaz si můžete uložit).

Nedělní bohoslužby 27. 6. 2021

Přenos nedělních bohoslužeb pro ty, kdo nemohou být přítomni: https://youtu.be/6Gyla69c1hk

Kategorie:

Sbírka na pomoc postiženým tornádem na jihu Moravy

V noci ze čtvrtka 24.6. na pátek 25.6 se mimořádně sešla synodní rada s vedením Diakonie ČCE. Společně rozhodly o okamžité pomoci postiženému regionu jižní Moravy.

Ve čtvrtek 24. června 2021 zasáhla ničivou silou region Hodonínska a Břeclavska nečekaná přírodní katastrofa. Jižní Moravou se po sérii silných bouřek prohnalo tornádo. V oblasti zasahují záchranáři i dobrovolníci, vedle rozsáhlých materiálních škod jsou bohužel hlášeny i oběti a desítky zraněných.

Před čtvrteční půlnocí se mimořádně sešli členové vedení Českobratrské církve evangelické a Diakonie ČCE, aby rozhodli o okamžité pomoci postiženým. Z humanitárních prostředků uvolnili částku 500 000 Kč a prostřednictvím Střediska humanitární a rozvojové spolupráce zřídili humanitární sbírku.

Kategorie:

Sbírka na nové ozvučení kostela a vybavení pro videopřenosy bohoslužeb

Staršovstvo sboru vyhlašuje sbírku na nové ozvučení kostela a vybavení pro videopřenosy bohoslužeb, případně jiných akcí.
Během nucené uzavírky a omezené kapacity kostelů se stalo samozřejmostí, že bohoslužby přenášíme rovněž prostřednictvím videopřenosu na kanálu Youtube. Tyto přenosy jsou momentálně zajišťovány spíše improvizovaně za pomoci zapůjčené techniky. Zároveň vyžadují školenou obsluhu a celkem komplikovanou přípravu.

Subscribe to Front page feed